ORACAL 975 PREMIUM STRUCTURED CAST

Wysokiej jakości  wylewana folia strukturalna o grubości 150 mikronów. Folia strukturalna została stworzona do oklejania elementów karoserii  pojazdów takich jak lusterka, maska, dach, błotniki, słupki etc., jak również do ozdabiania elementów wewnątrz auta. Unikalna struktura folii pozwala uzyskać nowoczesny design i niepowtarzalny charakter każdego auta. Może być naklejana na nierówne lub obłe elementy karoserii z przetłoczniami i nitami. Przy użyciu odpowiednich narzędzi daje się łatwo usunąć. Trwałość folii: aplikacje pionowe 5 lat, aplikacjeoracal 975 poziome 3 lata, kolory metaliczne trwałość w pionie-3 lata. KOLOR CZARNY DOSTĘPNY Z KLEJEM KANALIKOWYM

Szerokość rolki: 152cm

ORACAL 970 PREMIUM WRAPPING CAST

Wysokiej jakości wielowarstwowa, wylewana folia PCV o grubości 100 mikronów,  stworzona specjalnie do całkowitego oklejania  samochodów, umożliwiająca zmianę koloru pojazdu bez konieczności jego lakierowania. Może być naklejana na nierówne lub obłe elementy karoserii z przetłoczniami i nitami. Folia posiada klej solwentowy, permanentny, pozycjonowalny lub opcjonalnie klej kanalikowy Rapid Air (RA), który ułatwia pozycjonowanie folii, szczególnie na dużych powierzchniach. Folia utrzymuje wysoki stopień połysku nawet w trudnych warunkach zewnętrznych.

Szerokość rolki: 152cm
Powierzchnia: mat; błysk w zależności od koloru

ORACAL 951 PREMIUM CAST

Wysokiej jakości  wylewana folia ploterowa o grubości 50 mikronów. Najczęściej stosowana w reklamie wizualnej przy tworzeniu grafiki reklamowej na samochodach i środkach komunikacji oraz różnorodnych zdobień, napisów i dekoracji o dużej trwałości. Może być naklejana na nierówne lub obłe elementy karoserii z przetłoczniami i nitami. Powierzchnia błyszcząca jest dodatkowo przystosowana do druku transferowego.Trwałość folii: biała i czarna -10 lat, bezbarwna i oracal 951kolory-8 lat, kolory metaliczne 3-6 lat.

Szerokość roli: 100cm

ORACAL 551 HIGH PERFORMANCE CAL

Wysokiej  jakości polimerowa folia ploterowa o grubości 65 mikronów.  Najczęściej wykorzystywana w reklamie wizualnej przy tworzeniu kolorowych aplikacji reklamowych, oznakowań i dekoracji o dużej trwałości i wytrzymałości. Folia sprawdza się również przy wykonywaniu grafiki reklamowej, napisów na samochodach i środkach komunikacji, na płaskich elementach. Dzięki błyszczącej powierzchni nadaje się do druku termotransferowego. Folia posiada permanentny klej poliakrylanowy na bazie rozpuszczalnika. Trwałość folii: biała i czarna-8 lat, bezbarwna i oracal 551kolory-7 lat, kolory metaliczne 4lata.

Szerokość rolki: 50; 100cm
Powierzchnia: błysk, kolor biały i czarny dostępny w macie