Folia odblaskowa ploterowa I generacja

FOLIA ODBLASKOWA KOLORY1

Ploterowa, samoprzylepna folia odblaskowa  to cienka, elastyczna folia o strukturze wielowarstwowej składająca się z milionów szklanych mikro kulek o wysokim współczynniku załamania światła.
Folia charakteryzuje się dużą wytrzymałością na rozrywania, nie kruszy się przy aplikacji.

Dostępne kolory: żółty, zielony, biały, pomarańczowy, czerwony, niebieski
Szerokość rolki: 124 cm
Nawój: 45,7 mb
Trwałość: 3 lata

Cena: 25 zł/m2 netto

Folia sprzedawana jest na mb

Taśma odblaskowa I generacja

5cm

Ploterowa, samoprzylepna taśma odblaskowa  to cienka, elastyczna folia o strukturze wielowarstwowej składająca się z milionów szklanych mikro kulek o wysokim współczynniku załamania światła.
Folia charakteryzuje się dużą wytrzymałością na rozrywania, nie kruszy się przy aplikacji.

Dostępne kolory: biały; czerwony
Szerokość rolki: 1,5; 2,5; 5; 10cm
Nawój: 45,7 mb
Trwałość: 3 lata

Cena: 1,5cm – 1,06 zł/mb netto; 2,5cm – 1,14 zł/mb netto; 5cm – 2,36 zł/mb netto; 10cm – 4,80 zł/mb netto

Folia odblaskowa biała plaster miodu do druku solwentowegofolia odblaskowa plaster miodu

Wysokiej jakości samoprzylepna folia odblaskowa o strukturze plastra miodu. posiadająca o wiele większą odblaskowość w porównaniu do zwykłych folii odblaskowych. Folia przeznaczona do produkcji znaków drogowych jak również do tworzenia reklam zewnętrznych. Folia nadaje się również do zadruku solwentowego

Kolor: biały
Szerokość rolki: 124, 135, 152 cm
Nawój: 50 mb
Trwałość: 5 lat

Cena: 45 zł/m2 netto

 

Folia odblaskowa do druku solwentowego I generacja

folia odblaskowa do druku

Niezwykle cienka i elastyczna samoprzylepna solwentowa folia odblaskowa. Jej struktura jest  wielowarstwowa i  składa się z milionów mikro kulek szklanych o wysokim współczynniku załamania światła, równomiernie rozłożonych w przezroczystej folii plastycznej, odpornej na warunki pogodowe.
Dzięki warstwie kleju folii uaktywnianej poprzez docisk, folia ma minimalną przyczepność początkową, co pozwala na łatwe naklejanie w procesie produkcji oraz uzyskanie pełnej przyczepności w kilka godzin po aplikacji.

Kolor: biały
Szerokość rolki: 124 cm
Nawój: 50 mb
Trwałość: 3 lata

Cena: 21 zł/m2 netto

Oralite 5300 I generacja

orafol 5300

Samoprzylepna folia Oralite 5300 została stworzona do produkcji tymczasowych pionowych znaków drogowych, tablic informacyjnych i reklamowych o średnim okresie trwałości. Gładka powierzchnia zewnętrzna wykazuje bardzo dobre właściwości zadrukowywania. Folia może być naklejana na powierzchnie metalowe, aluminiowe oraz wykonane z blachy ocynkowanej. Dane dotyczące odblaskowości  i kolorów w świetle dziennym są zgodne z Europejską Normą DIN EN 12899-1 i odpowiadają międzynarodowym specyfikacjom dotyczącym odblaskowości materiałów tej klasy.

Dostępne kolory: żółty, zielony, biały, pomarańczowy, czerwony, niebieski
Szerokość rolki: 122 cm
Nawój: 45,7 mb
Trwałość: 5 lat 

Cena: 36 zł/m2 netto

Oralite 5510 I generacja

Samoprzylepna folia odblaskowa Oralite 5510, została stworzona do produkcji pionowych znaków drogowych, tablic informacyjnych 1 genaracji o długim okresie trwałości. Gładka powierzchnia zewnętrzna wykazuje bardzo dobre właściwości zadrukowywania. Folia może być naklejana na powierzchnie metalowe, aluminiowe oraz wykonane z blachy ocynkowanej. Dane dotyczące odblaskowości  i kolorów w świetle dziennym są zgodne z Europejską Normą DIN EN 12899-1 i odpowiadają międzynarodowym specyfikacjom dotyczącym odblaskowości materiałów tej klasy. Folia posiada europejski certyfikat zgodności CE. Posiada znak wodny.

Dostępne kolory: żółty, zielony, biały, pomarańczowy, czerwony, niebieski, brązowy, czarny
Szerokość rolki: 122 cm
Nawój: 45,7 mb
Trwałość: 7 lat 

Cena: 45 zł/m2 netto

Oralite 5810 II generacja

Samoprzylepna folia odblaskowa Oralite 5810, została stworzona do produkcji pionowych znaków drogowych, tablic informacyjnych 2 generacji o długim okresie trwałości. Gładka powierzchnia zewnętrzna wykazuje bardzo dobre właściwości zadrukowywania. Folia może być naklejana na powierzchnie metalowe, aluminiowe oraz wykonane z blachy ocynkowanej. Dane dotyczące odblaskowości  i kolorów w świetle dziennym są zgodne z Europejską Normą DIN EN 12899-1 i odpowiadają międzynarodowym specyfikacjom dotyczącym odblaskowości materiałów tej klasy. Folia posiada europejski certyfikat zgodności CE. Posiada znak wodny.

Dostępne kolory: żółty, zielony, biały, pomarańczowy, czerwony, niebieski
Szerokość rolki: 122 cm
Nawój: 45,7 mb
Trwałość: 10 lat 

Cena: 100 zł/m2 netto